Elstom – Accusmile

To nowa innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego, sposób na uzyskanie perfekcyjnego uśmiechu, niewidoczna a zarazem skuteczna, która stanowi alternatywę dla leczenia stałymi i zdejmowanymi aparatami ortodontycznymi.

Szyny do korygowania zębów Accusmile® wykonane z przeziernego tworzywa sztucznego, które krok po kroku pozwalają na uzyskanie pięknego uśmiechu. Accuesmile, to tak zwane aparaty typu Aligner, które łatwo się zakłada i krok po kroku koryguje ustawienie zębów. Lekarz stymuluje pożądany wynik ostateczny i na tej podstawie przygotowuje kolejne szyny, które należy nosić w dzień i w nocy. Szynę należy regularnie wymieniać na nową, a każda zmiana przybliża Cię do idealnego uśmiechu.

Niewidoczną szynę Accusmile® należy nosić przez cały dzień i noc. Jedynie podczas jedzenia należy ją wyjąć i umieścić w specjalnym etui. Po jedzeniu należy wyczyścić zęby i ponownie założyć aparat Accusmile®. Nosząc regularnie szynę Accusmile® zobaczysz widoczne zmiany w ustawieniu zębów, a po zakończonym leczeniu będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.

Leczenie jest bezbolesne, nieinwazyjne i bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Dzięki temu, iż nakładki są przezroczyste i praktycznie niewidoczne na zębach, system zapewnia najwyższy stopień estetyki. Bardzo łatwe zdejmowanie nakładek z zębów, co umożliwia utrzymanie wysokiego stopnia higieny jamy ustnej podczas leczenia. Powierzchnie nakładek są gładkie, idealnie dopasowane do zębów , dzięki czemu zapewniają wysoki komfort ich użytkowania, nie podrażniają cienkiej błony śluzowej tak jak tradycyjne aparaty. W wielu przypadkach, terapia wady zgryzu przy użyciu nakładek jest tańsza od leczenia stałym aparatem ortodontycznym.

photo by: Mirosław Juszczak