Elstom – stomatologia nowoczesności

Najważniejszym celem Elstom jest świadczenie w Zamościu i okolicach, najwyższej jakości usług z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, chirurgii, implantologii i protetyki.

Zespół stomatologów Elstom tworzą profesjonaliści. Lekarze dentyści, technik radiolog – specjaliści, których praca i zaangażowanie wynika głównie z wielkiej pasji do wykonywanego zawodu. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie pacjentom satysfakcji i komfortu.

Chcąc zapewnić Państwu najwyższy standard leczenia oraz naturalny i długotrwały efekt stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferujemy również najnowszy sprzęt medyczny, który umożliwi szczegółową diagnostykę, bezbolesne znieczulenie, szybkie opracowanie i wypełnienie kanałów korzeniowych, satysfakcjonujące efekty wybielania, naturalne uzupełnienia protetyczne.

Aby zapewnić wysoką jakość oferowanych usług szczególny nacisk kładziemy na dokładne zaplanowanie przebiegu leczenia. Opiera się ono na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, analizie zdjęć rtg i modeli diagnostycznych.

photo by: Mirosław Juszczak