Elstom Elwira Sadlik-Zając - stomatologia nowoczesności - stomatolog, dentysta Zamość

Zespół Elstom

Nasz zespół dokłada wszelkich starań , aby odczucia bólowe oraz dyskomfort związany z leczeniem stomatologicznym został zredukowany do minimum.

Elwira Sadlik-Zając

lekarz dentysta

Elstom Elwira Sadlik-Zając - stomatologia nowoczesności - dentysta zamość, stomatolog zamość, radiolog, implanty, protetyka, leczenie kanałowe, endodoncja, leczenie pod mikroskopem, chirurgia stomatologiczna, wybielanie zębów, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca

Elwira Sadlik-Zając ukończyła Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologicznym Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przyszłość zawsze wiązała z medycyną. Lekarz dentysta Elwira Sadlik-Zając jest w trakcie specjalizacji z protetyki w Zakładzie Protetyki Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego.

Moją misją jako lekarza dentysty, jest zapewnienie pacjentom zdrowia, pewności siebie i akceptacji wyglądu. Łącząc zdobytą wiedzę z nowoczesną technologią, czerpię nieustanną inspirację do działania i dążenia do perfekcji. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia, zaczynając od stomatologii estetycznej i endodoncji pod mikroskopem, poprzez specjalizację z protetyki i kursy z implantologii.

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

photo by: Mirosław Juszczak

created by: Cardea Creations