Elstom Elwira Sadlik-Zając - stomatologia nowoczesności - stomatolog, dentysta Zamość

Elstomstomatologia nowoczesności Zespół stomatologów Elstom tworzą profesjonaliści. Lekarze dentyści, technik radiolog – specjaliści, których praca i zaangażowanie wynika głównie z wielkiej pasji do wykonywanego zawodu. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie pacjentom satysfakcji i komfortu. Diagnostyka stomatologiczna Przed rozpoczęciem leczenia stomatologicznego niezwykleaaa

Elstom
stomatologia nowoczesności

Zespół stomatologów Elstom tworzą profesjonaliści. Lekarze dentyści, technik radiolog – specjaliści, których praca
i zaangażowanie wynika głównie z wielkiej pasji do wykonywanego zawodu. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie pacjentom satysfakcji i komfortu.

 • Diagnostyka stomatologiczna

  Przed rozpoczęciem leczenia stomatologicznego niezwykle ważne jest przeprowadzenie profesjonalnej i szczegółowej diagnostyki, która pomoże
  w odpowiednim wyborze metod leczenia. Aby zapewnić wysoką jakość oferowanych usług, szczególny nacisk w Elstom Elwira Sadlik-Zając kładziemy na dokładne planowanie.

 • Profilaktyka stomatologiczna

  Profesjonalna profilaktyka jaką proponujemy w Elstom Elwira Sadlik-Zając polega na zapobieganiu chorobom zębów i przyzębia. Ma ona na celu także wzmocnienie zębów i poprawę estetyki.

 • Wybielanie zębów

  Wybielanie sprawia, że białe zęby pozwalają czuć się pewnie, gdyż to właśnie kolor zębów decyduje o ich estetyce. W Elstom zabieg wybielania, spowoduje, że zęby naszych pacjentów staną się niezaprzeczalnym atutem ich urody.

 • Stomatologia estetyczna

  Estetyka zębów wpływa na pewność siebie oraz wrażenie jakie można zrobić na innych. Chcąc poprawić swój wygląd lub stworzyć zupełnie nowy uśmiech, można skorzystać z wielu możliwości leczenia.

 • Stomatologia zachowawcza

  Podstawowym celem stomatologii zachowawczej jest troska o utrzymanie uzębienia naturalnego jak najdłużej jest to tylko możliwe.

 • Stomatologia dziecięca – pedodoncja

  Naszą misją w pracy z dziećmi jest wychowanie nowego pokolenia, które będzie wolne od strachu i stresu przed dentystą. To my jako rodzice odpowiadamy za zdrowie zębów naszych dzieci.

 • Leczenie kanałowe – endodoncja

  W Elstom traktujemy endodoncję czyli leczenie kanałowe w sposób szczególny. Elwira Sadlik-Zając dokłada wszelkich starań aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w tej dziedzinie stomatologii.

 • Chirurgia stomatologiczna

  Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną zajmującą się leczeniem schorzeń jamy ustnej. Większość pacjentów kojarzy chirurgię jedynie z usuwaniem zębów – jej aspekt jest zdecydowanie szerszy.

 • Implantologia – implanty zębów

  Implanty to na chwilę obecną najnowocześniejsza forma odbudowy braków zębowych, jaką proponujemy w Elstom, pozwalająca na uzyskanie estetyki
  i komfortu, jaki zapewnia posiadanie własnego uzębienia.

 • Protetyka

  Protetyka odtwarza pierwotne warunki zgryzowe po utracie lub zniszczeniu zębów naturalnych. Nieestetycznie wyglądające lub brakujące zęby możemy zastąpić poprzez inlay/onlay, licówki, korony i mosty licowane porcelaną lub całoceramiczne (bardziej estetyczne), implanty i protezy .


Usługi stomatologiczna - Elstom Elwira Sadlik-Zając Zamość

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

photo by: Mirosław Juszczak

created by: Cardea Creations