Elstom Elwira Sadlik-Zając - stomatologia nowoczesności - stomatolog, dentysta Zamość

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów przeprowadzone w Centrum Stomatologicznym Elstom Elwira Sadlik-Zając, jest zabiegiem skutecznym a zarazem bezpiecznym, usuwa barwniki i zanieczyszczenia z przestrzeni międzypryzmatycznych w szkliwie, nie naruszając samej budowy szkliwa.

Elstom – Wybielanie zębów

Wybielanie sprawia, że białe zęby pozwalają czuć się pewnie, gdyż to właśnie kolor zębów decyduje o ich estetyce. W Elstom zabieg wybielania spowoduje, że zęby naszych pacjentów staną się niezaprzeczalnym atutem ich urody. Przyczyn przebarwień może być wiele. Są nimi: wrodzony kolor zębów wahający się od żółto-brązowego poprzez odcienie szarości, a nawet zieleni, wiek,który sprawia że ściera się szkliwo i odkładają barwniki, nawyki żywieniowe tj. kawa, herbata, czerwone wino, papierosy. Wybielanie zębów przeprowadzone u Nas jest zabiegiem skutecznym a zarazem bezpiecznym, usuwa barwniki i zanieczyszczenia z przestrzeni międzypryzmatycznych w szkliwie, nie naruszając samej budowy szkliwa. Sukces w wybielaniu przynosi indywidualnie dobrana metoda dostosowana do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Badania socjologiczne dowodzą, że patrząc na inną osobę najczęściej zwracamy uwagę na oczy (50%), i aż w 40% na uśmiech i zęby, pozostałe 10% przypada na resztę twarzy. Badania pokazują również, że to co mniej atrakcyjne, bardziej przykuwa naszą uwagę, dlatego jeżeli czują się Państwo skrępowani w kontaktach międzyludzkich z powodu kształtu lub koloru zębów w Centrum Stomatologicznym Elstom skutecznie i szybko rozwiążemy ten problem.
Dzięki najnowocześniejszym technologiom i zabiegom, jakie oferujemy, uzyskacie Państwo wymarzony efekt.

Zabieg wybielania zawsze poprzedzony jest szczegółowym wywiadem ogólnym przeprowadzonym przez naszych lekarzy oraz dokładnym badaniem wewnątrzustnym tkanek twardych i miękkich. Konieczne jest również usunięcie złogów i osadów nazębnych.
W Centrum Stomatologicznym Elstom lekarze dentyści prawidłowo dobiorą metodę wybielania i przedstawią pacjentowi plan leczenia, poinformują o skuteczności zabiegu, czasie jego trwania i możliwości wystąpienia powikłań w trakcie lub po wybielaniu.

Wybielanie zębów martwych i przebarwionych po leczeniu kanałowym

W wielu przypadkach niezbędne jest ponowne leczenie kanałowe, w celu usunięcia starego typu materiału, który powoduje przebarwienia.

Wybielanie nakładkowe

Polega na pobraniu przez lekarza precyzyjnego wycisku szczęki górnej i dolnej, odlaniu modeli i zrobieniu indywidualnych nakładek. Pacjent po szczegółowym instruktażu w domowym zaciszu stosuje nakładki ze specjalnym żelem.

Natychmiastowe wybielanie lampą ZOOM

Posiadamy najszybszy i najbardziej efektywny system wybielania aktywowany światłem. Zaawansowana technologia połączona z ergonomią urządzenia zapewnia Naszym pacjentom wysoki komfort podczas wybielania. Cały zabieg to zaledwie trzy 15-minutowe sesje z przerwami na zmianę żelu. Badania kliniczne dotyczące systemu Zoom dowodzą że żaden inny system wybielający nie oferuje tak wysokiej skuteczności w tak krótkim czasie.

Elstom Elwira Sadlik-Zając - stomatologia nowoczesności - dentysta zamość, stomatolog zamość, radiolog, implanty, protetyka, leczenie kanałowe, endodoncja, leczenie pod mikroskopem, chirurgia stomatologiczna, wybielanie zębów, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca

Wokół zabiegu wybielania krąży wciąż, wiele fałszywych mitów, np. taki że wybielanie niszczy zęby. Nic bardziej mylnego, jeśli całość zabiegu jest nadzorowana przez lekarza, a potwierdzają to liczne badania naukowe wykonane na przestrzeni lat. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią, nie należy też wybielać zębów u dzieci poniżej 14 roku życia, a także u osób z rozpoznaną alergią na nadtlenki i żywice.

Z myślą o Naszych wymagających Pacjentach, lekarze starannie skonsultują, zbadają i indywidualnie dobiorą odpowiednią metodę aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Usługi stomatologiczna - Elstom Elwira Sadlik-Zając Zamość

CardeaCreations - webdesign, grafika, strony www, sklepy internetowe

photo by: Mirosław Juszczak

created by: Cardea Creations