Elstom – radiologia

    Stomatologia, radiologia – Elstom Zamość, Elwira Sadlik-Zając zdjęcia rtg Sukces w leczeniu stomatologicznym to wiedza i nowoczesna diagnostyka. Nowe technologie informatyczne i radiologiczne stosowane przez dentystów w Elstom zapewniają całkowite bezpieczeństwo i dokładne obrazowanie. Dawki promieniowania wykorzystywane do zdjęćaaa


 
 
 

Stomatologia, radiologia – Elstom Zamość, Elwira Sadlik-Zając

Sukces w leczeniu stomatologicznym to wiedza i nowoczesna diagnostyka. Nowe technologie informatyczne i radiologiczne stosowane przez dentystów w Elstom zapewniają całkowite bezpieczeństwo i dokładne obrazowanie. Dawki promieniowania wykorzystywane do zdjęć rentgenowskich są minimalne i ustalane przez komputer indywidualnie dla każdego pacjenta.

Dzięki swoim właściwościom zdjęcie pantomograficzne jest jedyną w swoim rodzaju metodą diagnostyczną , umożliwiającą wczesne wykrycie wszelkich zmian ,w tym patologicznych, w kościach szczęki i żuchwy, w stawach skroniowo-żuchwowych oraz w zatokach szczękowych. Zdjęcie pantomograficzne wykonywane w Pracowni Rentgenowskiej w Elstom nazywane przez pacjentów panoramą to technika obrazowania, która jest używana w celu otrzymania pojedynczego zdjęcia szeroko pojętych struktur twarzy.

photo by: Mirosław Juszczak